Paslaugos


Medžiagos parinkimas
Patariame, kokios medžiagos savybės tiktų ir kokią medžiagą rinktis, siekiant maksimaliai patenkinti Jūsų poreikius.
Gaminių dizainas
Neturite idėjos, tačiau norite turėti išskirtinį, unikalaus dizaino gaminį. Mūsų komanda pasiruošusi jums padėti. Susisiekite – aptarsime idėją, padėsime pasirinkti išskirtinį, modernų ar nuotaikingą gaminio dizainą pagal Jūsų individulius poreikius.
Maketavimas ir spauda
Mūsų moderni spausdinimo technologija leidžia kokybiškai atlikti tiek paprastus, tiek sudėtingus maketavimo ir spausdinimo darbus. Siūlome palankiausią sprendimą bei alternatyvius maketavimo variantus. Visuomet užtikriname aukštą gaminių kokybę ir prieinamas kainas.
Pakuotės – dėžutės konstrukcijos vystymas
Galime pagaminti įvairaus dydžio ir formato pakuotę tiek su spauda, tiek be jos. Mūsų komanda pataria į ką vertėtų atkreipti dėmesį kuriant naują pakuotę. Kokį dizainą, konstrukciją ar modelį pasirinkti. Siūlome įvairius dizaino modelius. Vertiname klientų aptarnavimą, laiką bei poreikius, todėl visada stengiamės rasti abiems pusėms idealiai tinkantį sprendimą.
Kirtimas

Siūlome spaudos ar kito popieriaus kirtimo paslaugas:

  • Spaudos gaminių iškirtimas pagal formą
  • Dėžučių iškirtimas iš kartono pagal formą
  • Galime pasiūlyti standartines gamyboje naudojamas formas.

Klientams siekiantiems išskirtinio, individualaus užsakymo, rekomenduojame, kartu su mūsų pagalba, sukurti individualias kirtimo formas.
Individualių kirtimo formų kaina priklauso nuo formos sudėtingumo.

Spausdinimas
Suteikiame skaitmeninės spaudos paslaugas įvairių matmenų užsakymams.
Spausdiname pagal individualius Jūsų užsakymus.
Reljefo įspaudimas/iškėlimas (kongregavimas)
Gaminiams unikalumą ir nepamirštamą įspūdį sukurti pasitelkiamas reljefinis įspaudimas (kongregavimą) arba iškėlimą (embosingą). Šios technologijos leidžia sukurti erdvinius dekoracinius dizaino elementus nenaudojant dažų. Dažnai šios technologijos naudojamos kaip vienas iš originalumo požymių, pvz., diplomuose. Taip pat embosingas naudojamas brailio rašto ir kitų žymėjimų akliesiems ir silpnaregiams pritaikymui.
Bigavimas
Procesas, kurio metu specialiomis bigavimo mašinomis storesniame popieriuje ar kartone sulenkiami deformaciniai grioveliai. Bigavimas leidžia profesionaliai ir preciziškai sulenkti, popieriaus lapas per lenkimo liniją nelūžta ir nesideformuoja. Biguoti galima ne tik popierių ir kartoną, bet ir plastiką.
Specialus reikalavimas popieriui, kurį jau rekomenduojama biguoti – jis turi būti storesnis nei 150 g/m2. Panaudojus šią techniką lankstomi atvirukai, dvigubos vizitinės, stalo kortelės, kalendoriai, žurnalų viršeliai, bukletai, dokumentai, kartono gaminiai, įvairios kitokios pakuotės ir kt. Bigavimas tinka beveik visų rūšių spaudai.