Apie mus

Kas yra PAKOMEGA?

Tai popieriaus, kartono, gofrokartono gaminių, reklaminės produkcijos gamintoja ir tiekėja Lietuvoje.

 • Vizija - tapti lyderiaujančia pakuočių gamybos įmone Europoje.
 • Misija - diegiant inovatyvius gamybos sprendimus, siekiame sukurti ir rinkai pasiūlyti platų tvarių popieriaus ir kartono gaminių asortimentą.
 • Mūsų vertybės: Atvirumas ir pasitikėjimas - kuriame pozityvią, grįstą atvirumu ir pasitikėjimu, darbo atmosferą. Atsakomybė – jaučiame atsakomybę, todėl laikomės žodžio. Esame atsakingi už kiekvieną savo sprendimą ar veiksmą tiek kliento/vartotojo, tiek darbuotojo, tiek visuomenės atžvilgiu. Profesionalumas – esame ryžtinga, žingeidi, kūrybinga, nuolat siekianti tobulėjimo komanda.

Kodėl rinktis mus?

Gamyba nuo mažų tiražų

Dideli gamybos pajėgumai leidžia gaminti nuo itin mažų užsakymų kiekių iki didelių tiražų pagal Jūsų pageidaujamą išskirtinį dizainą!

Saugus transportavimas

Kiekvieną užsakymą saugiai ir kruopščiai supakuojame - paruošiame transportavimui. Deriname vežėją ir užsakymo pervežimą individualiai su klientu.

Kokybės garantija

Siekdami išlaikyti aukštą profesionalumą, rinkai gaminame ir tiekiame tik aukštos kokybės produktus.

Eksportas

Produkciją gaminame ir tiekiame ne tik Lietuvos, bet ir užsienio rinkoje. Jūsų užsakymą, pagal poreikius supakuosime ir pristatysime į visas pasaulio šalis.

Konsultacija

Sukaupta ilgametė kompetencija leidžia savo klientams suteikti profesionalias konsultacijas pakuočių ir medžiagų pasirinkimo klausimais.

Papildomos paslaugos

Ne tik gaminame ir tiekiame produktus, bet ir siūlome įvairias paslaugas, pvz.: kirtimas, spaudos uždėjimas, reljefo iškėlimas, maketavimas, pjovimas ir t.t.

Vadovaudamiesi Europos Parlamento ir Tarybos direktyva 94/62/EB dėl pakuočių ir pakuočių atliekų bei Lietuvos Respublikos vidaus rinkai tiekiamų pakuočių atitikties Lietuvos Respublikos pakuočių ir pakuočių atliekų tvarkymo įstatyme nurodytiems pakuočių reikalavimams įgyvendinimo tvarkos aprašu, patvirtiname mūsų tiekiamos pakuotės atitiktį šiai direktyvai bei standartams LST EN 13432:2004, LST EN 13429:2007, LST EN 13430:2007; LST EN 13431:2007, LST 1655:2002, LST CEN/TR 13695-2:2004

Turite klausimų? Laukiame Jūsų užklausos.

  Scroll To Top
  Close
  Close

  My Cart

  Shopping cart is empty!

  Continue Shopping